Pani Blond

O mnie

Iga.
Kiedy zostałam mamą dowiedziałam się, że siła naprawdę jest kobietą. Studiowałam dziennikarstwo- z pasji do pisania. Dalej rozum poprowadził mnie na marketing. Dziś w swojej pracy łączę oba te kierunki. Jestem estetką, kocham książki, zdrowe jedzenie, mocną kawę, wciągające rozmowy i szczery śmiech.
Czymś co cały czas popycha mnie do przodu jest nieustający głód wszystkiego… Tak, chcę wszystkiego- pasji, niekończącej się miłości, ciągłych zachwytów, pięknych przedmiotów w okół, a wewnątrz stanu ZEN. Nie można mieć wszystkiego? A co jeśli można?
Mojej córeczce chcę przekazać, że życie to ciągły rozwój. To dla niej i dzięki niej codziennie zamieniam się w superbohaterkę. Przyprowadziła mnie tu potrzeba podzielenia się swoim doświadczeniem macierzyństwa, kobiecości oraz tym co mnie inspiruje.

Lubię brać sprawy w swoje ręce. Każdego dnia staram się pogodzić bycie mamą z realizowaniem własnych aspiracji.
Tak żeby nie zwariować 😊. Cenię sobie balans i zdrowe proporcje. W końcu nobody`s perfect…

O czym tu piszę?

Spójrz wyżej na kategorie- rozwój osobisty; w tym przypadku w kontekście bycia kobietą i mamą, młodą mamą z mnóstwem energii, która cały czas idzie do przodu, spełnia się, korzysta z życia i dopiero się rozkręca- wnioskach jakie wyciągam z obserwacji siebie i wszystkiego co mnie otacza.

Mamą być- blaski i cienie tej niesamowitej życiowej roli, trochę na serio, trochę z dystansem.
Babski świat- uczucia, relacje, ambicje czyli o tym co nam w duszy gra.

Inspiracje- coś od czego jestem uzależniona; dobre książki, artykuły, filmy, miejsca, czasem moda…

I`m Blonde, what`s your superpower?